Het Tramhuys

Een plek met een historische tint, verwijzend naar het tramstation van vroeger. Dat bracht mensen met elkaar in verbinding en die verbinding staat ook nu centraal. Door middel van een hapje en drankje willen we een bijzondere plek creëren waar onze gasten kunnen lunchen, dineren, borrelen en dansen.

Openingstijden

Maandag 10.00 t/m 01.00
Dinsdag 10.00 t/m 01.00
Woensdag 10.00 t/m 01.00
Donderdag 10.00 t/m 01.00
Vrijdag 10.00 t/m 03.00
Zaterdag 10.00 t/m 03.00
Zondag 10.00 t/m 01.00

Contactgegevens

Bezoekadres Hoofdstraat 113, 5481AD Schijndel
Telefoon 073 203 2613
E-mail info@tramhuys.nu
Website Het Tramhuys.nl

Komende evenementen

13 Jul

Meierijstad Jazzband

Tramhuys

Een concert op het terras met een repertoire van lekker in het gehoor liggende Dixieland en Blues nu…

14:30 tot 17:00
24 Aug

Loop naar de Pomp

Tramhuys & centrum Schijndel

Met Smartlappenkoor van Ome Jan en band Brickyard.

17:30 tot 0:00
25 Aug

Band Brickyard

Het Tramhuys

Tijdens de Hartemèrt speelt band Brickyard op ons terras.

Gehele dag