Kunst- en Cultuurweekend
Op zaterdag 6 april vond in het centrum van Schijndel alweer het tweede Kunst- en Cultuurweekend plaats. Het is je vast niet ontgaan, het weekend stond dit jaar in het teken van de opening van het nieuwe podium in Cultureel Centrum ’t Spectrum! Naast de verschillende acts in het centrum waren er dit jaar ook spectaculaire optredens in ’t Spectrum.
Gevarieerd programma
Het publiek kon genieten van meer dan 20 diverse optredens, variërend van de verschillende Schijndelse koren (Betje Wolff, A-Meezing, No Nonsense) en van muzikale CHV Academy talenten. Er was zelfs een verteller in de bibliotheek en een heuse circusact van mensen met een verstandelijke beperking onder de naam Circus Cap. In ’t Spectrum waren naast een optreden van Danny Ketels en consorten, voornamelijk de popbands van Pop&CO te vinden.
Enthousiaste reacties
Enthousiaste reacties van het publiek waren dan ook niet van de lucht. Het was gezellig en druk in het centrum en op de markt. Mede dankzij het mooie weer kunnen we spreken van een zeer geslaagde tweede editie van het Kunst- en Cultuurweekend Schijndel. Op naar volgend jaar.
Straatambassadeurs
Volgend jaar komt er zeker een derde editie. Waarbij de straatambassadeurs van CityManagement een belangrijke rol krijgen in het werven en verbinden van deelnemende winkeliers en horecbedrijven.
