Skip to main content
[nectar_slider location=”Home” full_width=”true” overall_style=”classic” bullet_navigation=”true” bg_animation=”none” slider_transition=”fade” caption_transition=”fade_in_from_bottom” image_loading=”default” heading_tag=”default” button_sizing=”regular” slider_height=”400″ autorotate=”4000″]

Zomercarnaval

27 t/m 29 augustus 2021

Schijndelse carnavalsclubs, horecaondernemers en het Citymanagement zijn van plan om in het weekend van vrijdag 27 t/m zondag 29 augustus een Zomercarnaval met diverse activiteiten te organiseren. Op de zaterdagavond zal bijvoorbeeld de Hoptoer in dat thema de horeca en bezoekers met elkaar verbinden. De organisatoren van de activiteiten hebben verschillende scenario’s bedacht met het oog op de mogelijke veranderingen van de coronaregels. Half juli, na de volgende persconferentie van de overheid, kan er definitief besloten worden of de plannen voor dit jaar haalbaar zijn.

Ook de Hartemèrt zou het thema zomercarnaval deze editie omarmen op zondag 29 augustus. De organisatie van de Hartemèrt heeft echter al besloten om de 43e editie van de Hartemèrt niet door te laten gaan. Zonde dat we dit jaar één van de hoogtepunten voor het centrum van Schijndel moeten missen. Het is dus nog even afwachten wat we allemaal wél kunnen doen!

InSchijndel
InSchijndel

De Schijndelse cadeaubon kun je inleveren bij winkels en horeca in het centrum van Schijndel, de Molenstraat en omstreken. De bon is verkrijgbaar in de coupures van € 5,00, € 7,50, € 10,00 en € 25,00.

Meer informatie
InSchijndel
InSchijndel

De Schijndelse cadeaubon kun je inleveren bij winkels en horeca in het centrum van Schijndel, de Molenstraat en omstreken. De bon is verkrijgbaar in de coupures van € 5,00, € 7,50, € 10,00 en € 25,00.

Meer informatie
In-schijndel